Foto

V našej kategórií Foto nakúpite tovar už od 3.99 €. K najčastejšie kupovaným patrí Altom Drevený fotorámček Medvedík 17 cm, ružová a Sada fotorámčekov Berlin, 3 ks, zlatá, ale aj Závesný fotorámček Memories, 51 x 43 x 3 cm. Zákazníci dobre hodnotia najmä Altom Drevený fotorámček Medvedík 25 cm, ružová V akcií kúpite aktuálne produkt Fotorámček Mackay modrá, 19 x 23 cm K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Drevený fotorámček Miles, 20,5 x 41 ,5 cm Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Altom Fotorámček na 3 fotografie Orient, 15 x 42 cm. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Foto a budete naozaj spokojní.

Sada fotorámčekov Berlin, 3 ks, zlatá

Sada troch rámčekov vám umožní, aby ste mali svoje obľúbené fotografie stále na očiach. Rámčeky sú vhodné na postavenie. Vyrobené z MDF, z vonkajšej strany majú biely povrch a z vnútornej strany...

Fotorámček Shambala, 15 x 20 cm

Vystavte si spomienkovú fotografiu s vašimi najbližšími v tomto krásnom rámčeku. Vďaka stojanu si ho môžete postaviť na komodu alebo nočný stolík. Je určený na fotografiu s rozmermi 13 x 18 cm.