Termosky a termohrnčeky

V našej kategórií Termosky a termohrnčeky nakúpite tovar už od 7.39 €. K najčastejšie kupovaným patrí FRESK Nordic Berries 350 ml a FRESK Nordic Swallow 350 ml, ale aj Fresk Nordic Fresk Pinguin 350ml. Zákazníci dobre hodnotia najmä Pura Termo fľaša so športovým uzáverom 0,65l V akcií kúpite aktuálne produkt Skip Hop Zoo Termoska na jedlo s lyžičko/vidličkou Opička 0,325l K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Fresk GIRAF 300ml Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Fresk termoska Dandelion 0,3l. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Termosky a termohrnčeky a budete naozaj spokojní.

Fresk Swallow 300 ml

Ekologická nerezová termoska, určená pre teplé aj studené pokrmy, v staroružovej farbe so vzorom lastovičiek Swallow, s obsahom 300 ml.

Fresk Crocodile 300 ml

Ekologická nerezová termoska, určená pre teplé aj studené pokrmy, v škandinávskej zelenej farbe so vzorom krokodílov Crocodile, s obsahom 300 ml.

Fresk Dino 300 ml

Ekologická nerezová termoska, určená pre teplé aj studené pokrmy, v škandinávskej tmavomodrej farbe so vzorom dinosaurov Dino, s obsahom 300 ml.