Skladovanie a balenie potravín

V našej kategórií Skladovanie a balenie potravín nakúpite tovar už od 0.49 €. K najčastejšie kupovaným patrí Philips Avent VIA poháriky s vrchnákmi 5 x 180 ml a Fresk NORDIC FRESK DANDELION 350ml, ale aj FRESK Nordic Berries 350 ml. Zákazníci dobre hodnotia najmä FRESK Nordic Swallow 350 ml V akcií kúpite aktuálne produkt Fresk Nordic Fresk Pinguin 350ml K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj NUK Formičky do mrazničky 9x60ml žluté Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Pura Termo fľaša so športovým uzáverom 0,65l. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Skladovanie a balenie potravín a budete naozaj spokojní.

Fresk Swallow 300 ml

Ekologická nerezová termoska, určená pre teplé aj studené pokrmy, v staroružovej farbe so vzorom lastovičiek Swallow, s obsahom 300 ml.

Fresk Crocodile 300 ml

Ekologická nerezová termoska, určená pre teplé aj studené pokrmy, v škandinávskej zelenej farbe so vzorom krokodílov Crocodile, s obsahom 300 ml.

Fresk Dino 300 ml

Ekologická nerezová termoska, určená pre teplé aj studené pokrmy, v škandinávskej tmavomodrej farbe so vzorom dinosaurov Dino, s obsahom 300 ml.

FINO Alobal 20 m

Alobal Fino je ideálny na balenie potravín, vďaka čomu si jedlo zachová svoju kvalitu, nutričnú hodnotu a nedôjde k jeho vysušeniu.

PRIMAPACK Alobal 10 m

Univerzálny alobal je vhodný na skladovanie a prípravu pokrmov. Pevný, nepriepustný, odoláva vysokým teplotám v rúre na pečenie. Ľahko sa tvaruje a odtrháva.

Primapack Alobal 20m

Univerzálny alobal je vhodný na skladovanie a prípravu pokrmov. Pevný, nepriepustný, odoláva vysokým teplotám v rúre na pečenie. Ľahko sa tvaruje a odtrháva.

Primapack Papier na pečenie 8 m x 38 cm

Papier na pečenie má obojstranne nepriľnavý silikónový povrch pre jednoduché a čisté pečenie. Zabraňuje prichyteniu pokrmov a udržuje nádoby na pečenie a zapekanie čisté. Nepoužívajte pri teplotách...

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: